Hizmetlerimiz
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Okul Turları

Okul Turları

Okul turları; devlet ya da özel eğitim kurumlarının, öğrencilerini yeni yerleri gezip görmek, tarihi mekanları tanıyıp incelemek, farklı coğrafyadaki mekanları öğrenmesi amacıyla düzenledikleri gezilerdir.

Günü Birlik Turlar

Günü Birlik Turlar

Günlük hayatın koşturmacasından bir günlüğüne de olsa uzaklaşmak için en iyi seçim, birbirinden güzel günübirlik turlar. Şehrinizin yakınında yer alan ve hem doğal güzelliğiyle hem de mimarisiyle akıllarda kalan yerlere küçük kaçamaklar için günübirlik tur seçeneklerimiz sizleri bekliyor.

Doğa Yürüyüşleri

Doğa Yürüyüşleri

Gezideyiz Travel ayrıcalığı ile şehirin ve işin stresinden sonra doğayla baş başa olmak ve aktivitelerle keyifli vakit geçirmek hemde oksijen depolamak için işte size bir fırsat

Yurtiçi & Yurtdışı Turlar

Yurtiçi & Yurtdışı Turlar

Yurtiçi ve yurtdışı turlar için birbirinden uygun fiyatlı fırsatlar sunan Gezideyiz Travel, deneyimli ve uzman kadrosu, 7/24 telefon desteği sunan müşteri hizmetleri ile seyahat dünyasına yepyeni bir soluk getiriyor.

Termal Turlar

Termal Turlar

Gezideyiz travel olarak, termomineral su banyosu, soluma, içme, çamur banyosu gibi etkinliklerinin yanında fizik tedavi, iklim kürü, egzersiz, rehabilitasyon, diyet, psikoterapi gibi tedavi türlerinin birleştirilmesiyle oluşan tedavinin yanında termal sularda rekreasyon ve eğlence ile oluşan termal turlarımıza bekliyoruz.

Şifa Turları

Şifa Turları

Ülkemizin değişik yerlerindeki şifalı suların bulunduğu bölgelere turlar düzenlemekteyiz. Güncel ve aktif açık bulunan turları için menümüzde bulunan turları inceleyebilirsiniz. Turlarımızda aşağıdaki yararlar sağlanmaktadır.

Araç Kiralama

Araç Kiralama

Gezideyiz travel olarak son model araçları ile, şoförlü ve şoförsüz araç kiralama hizmetleri vermektedir. Kullandığımız araçların periyodik bakımları kendi servislerinde düzenli olarak yapılmakta olup, araçların iç ve dış kontrolleri maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla, asla aksatılmamaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın