Günü Birlik Turlar
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Günü Birlik Turlar
Günü Birlik Turlar

Günlük hayatın koşturmacasından bir günlüğüne de olsa uzaklaşmak için en iyi seçim, birbirinden güzel günübirlik turlar.

Şehrinizin yakınında yer alan ve hem doğal güzelliğiyle hem de mimarisiyle akıllarda kalan yerlere küçük kaçamaklar için günübirlik tur seçeneklerimiz sizleri bekliyor.

İstanbul’dan, Sakarya’ya, Bursa’dan ya da Edirne’dye günübirlik turlarla Türkiye’nin saklı hazinelerini keşfedin ve yakın çevrenizde yatan coşkulu atmosferin farkına varın. Hafta sonu günübirlik turlar ile günlük turların keyfini çıkarın.

Günübirlik tur seçenekleri arasında Abant turu, istanbul, Sapanca turu, İğneada turu, Şile ve Ağva turları ve Kefken turu gibi doğanın güzelliklerine kendinize kaptıracağınız günübirlik geziler ve doğa turu seçenekleri başı çekiyor.

Bunların yanı sıra günübirlik Çanakkale turları, Bursa ve Edirne turları gibi tarih ve mimarinin iç içe geçtiği şehir gezileri de bulunuyor. Bunların yanında günübirlik İstanbul turu, Adalar ve Boğaz turlarıyla yaşadığınız şehrin uzak kaldığınız güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

Her Zevke ve Her Bütçeye Uygun

Tatil turları arasında en ucuz turlar olarak hem bütçenizi sarsmayacak hem aklınızı dağıtacak hem de sıkıştığınız günlük rutinden sizi kurtaracak olan günübirlik turlar, uzaklara gidemediğiniz Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı gibi dönemlerde güzel bir kaçış sağlayacak.

Tur rehberiniz eşliğinde keyifli saatler geçirip bu güzel mekânları ziyaret edebilir ister doğa gezisi ister şehir gezisi yaparak keyfinize keyif katabilirsiniz.

Longoz ormanlarının büyülüğü güzelliği, Dupnisa Mağarası'nın gizemi ve Istranca Dağları’nın görkemini birleştiren günübirlik İğneada turu da yine sıkça tercih edilen günübirlik ve haftasonu turlarından bir tanesi.

Çevrenizeki Güzellikleri Keşfedin!

Dilerseniz günübirlik Edirne turuyla Osmanlı’nın eski başkenti olan bu güzel şehri gezip Selimiye’nin görkemine şahit olabilir, dilerseniz günübirlik Çanakkale turuyla şehitliği ve Çanakkale Savaşı’nın geçtiği toprakları profesyonel tur rehberiniz eşliğinde gezebilirsiniz.

Hafta içi, bayramda ya da hafta sonu, sayısız günübirlik tur seçeneklerini incelemek ve kısa bir tatil kaçamağı için en uygun turları görüntülemek için Gezideyiz Travel fırsatlarını inceleyin, günübirlik tur fırsatları ile günlük hayatınızdan kısa bir kaçış yaşama şansını kaçırmayın!

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın