Katılım Koşulları ve İptal İade Şartları
Buradasınız: Anasayfa / Katılım Koşulları ve İptal İade Şartları
Katılım Koşulları ve İptal İade Şartları

Katılım Koşulları

 

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Kayıt sırası esnasında  Konaklamalı turlarda ödemenin yarısı alınır  gezi başlamadan bütün ödeme alınır, kısa turlar içinde (Günübirlik) olanlarda da hepsi kayıt esnasında alınır. Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Rotasyon uygulanmaz. Kayıt sırasına göre oturma düzeni yapılır.  Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

 

İptal İade Şartları

 

Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 2 gün öncesine kadar Gezideyiz Travel de saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Gezideyiz Travel misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre çıkartılmaktadır. 19 kişilik, 29 kişilik, 46 kişilik, 54 kişilik

Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa bağlı olarak değişiklik yapılabilir. Hava muhalefeti nedeniyle ya da rehberinizin vermiş olduğu saatlere uyulmaması durumunda tur programında yazıldığı halde gezilemeyen yerlerden acente sorumluluğu yoktur.

 

Not : iptal değişiklik hakkında önemli hususlar

Günübirlik tura kayıt olan misafirlerimiz Geziye en az 3-4 gün önceden haber verirseler yerlerine yeni birini bulduğumuzda ödemeleri hepsi iade edilir, Bulunmasa Ödemenin bir kısmı ulaşım bedeli kesilir kalan kısım iade edilir. Konaklamalı turlarda ise En az 7-10 gün içinde haber verilmelidir. Yerine başka birini bulursa ödemesi iade edilir. Bulunmasa ödemenin bir kısmı kesilir. Son dakika iptal edildiğinde ödeme iade edilmez !!

 

Okudum Ve Şartları Kabul ediyorum.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın