Günübirlik Uludağ Bursa Turu
Buradasınız: Anasayfa / Turlarimiz
Günübirlik Uludağ Bursa Turu
TUR ADI
Günübirlik Uludağ Bursa Turu
Gezerken Görme, Görürken eğlenmek hayat karmaşasından 1 günde olsa uzaklaşıp güzel bir gün geçirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz yerinizi ayırmayı unutmayınız.
Merkez - Kırklareli/TÜRKİYE
GÜNÜ BİRLİK TURLAR

GÜNÜBİRLİK

ULUDAĞ CUMALIKIZIK BURSA TURU

 Siz değerli misafirlerimizle buluşmanın ardından araç içerisinde ikramlarımız eşliğinde yaklaşık 7 saatlik Uludağ yolculuğumuza başlıyoruz. İlk Başlangıç noktası olan cumalıkızık köyüne geliyoruz.

Unesco Tarafından Koruma Altına Alınmış Yaşayan Müze Olma Özelliğinde Olan Birçok Filme Ev Sahipliği Yapan 700 yıllık tarihi ile Cumalıkızık Köyü ( eksrta) köy kahvaltısı yapmak isteyen ve fotoğraf karelerini aldıktan sonra Bir sonraki durağımız, Uludağ Kayak merkezine hareket ediyoruz. Karlar ile örtülmüş ormanlar arasından yapacağımız yolculuğumuzun sonundan Uludağ Kayak Merkezine varışımızla.

 

Dileyen misafirlerimiz Kayak Evinden gerekli ekipmanların kiralanmasının ardından gün boyu kayak keyfi yapabilir, telesiyej ile zirveye çıkabilir, çevre gezisi yapabilirler. Dileyen misafirlerimiz bölgedeki cafe ve restoranlarda vakit geçirebilir veya bembeyaz karlarla örtülmüş olan doğanın eşsiz karelerini fotoğraflayabilirler. Akşam 16.45 de otopark alanında buluşmamızın ardından saat 17.00’de Bursa Merkeze doğru yolla çıkıyoruz Akşam yemeği için 1 buçuk saat bursa merkezde Serbest zaman dileyen Alışverişini yapar dileyen misafirimiz Lezzetli iskenderi yiyip Gezebilir Daha sonra Kırklareline dönüş için yolla çıkılır, Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki gezide görüşmek dileğile vedalaşıyoruz..

 

Fiyata Dahil olan Hizmetler

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın